Rapa Nui

Tradycja Kultura Współczesność

52   Portal ten powstał dzięki zaangażowaniu i pomocy wielu dobrych ludzi. Zaufali mi. Proszę zatem uszanować naszą pracę. Wszystkie umieszczone tu  informacje i materiały mają służyć nauce i promocji Rapa Nui oraz jej dorobku kulturowego. Jeśli jednak zamierzacie wykorzystać teksty bądź fotografie, dajcie znać, a na pewno dopiszcie źródło ich pochodzenia lub autora zdjęcia.

Macie sugestie, podoba Wam się ta strona bądź nie, piszcie:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

...jestem otwarty na wszystkie uwagi, które wzbogacą ten portal.

W szczególności zależy mi na relacjach osób, które odwiedziły Rapa Nui. Wystarczy kilka zdań. Często nasze emocje najlepiej opisują zdjęcia. Dodajcie parę komentarzy, a opowiecie w ten sposób innym o tej wyjątkowej Wyspie. Przyczynicie się do promocji tego niewielkiego lądu, zachęcicie innych do jej odwiedzin. Tak też chronimy dziedzictwo tej kultury przed zanikiem.

 Proszę Was też o:

- opowiedzenie o tej stronie Waszym znajomym;

-

- wsparcie finansowe projektu:

eKONTO 21 1140 2004 0000 3002 4740 9640

Pisanie o Rapa Nui stało się moja pasją. Codziennie przeszukuje internet w poszukiwaniu informacji na temat tej Wyspy. Proszę pomóżcie mi spełnić marzenie o wyjeździe na ten niewielki ląd.

 

dziękuję, Jarek

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama
www.douglas-shop.pl

Patronat

Reklama